E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Prej tre ditësh pa kontakte me familjen, kjo është zyrtarja e policisë e zhdukur në Kosovë

Një zyrtare e Policisë së Kosovës u raportua e zhdukur nga familjarët e saj në Rahovec.

Ajo të dielen u largua nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk ka pasur kontakt me familjarët.

Ky rast u konfirmua edhe nga autoritetet policore, që thanë se kanë nisur tashmë hetimet.

Mediat raportojnë se bëhet fjalë për zyrtaren policore Valdete Jakupi, e cila u denoncua e zhdukur nga vajza e saj.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer