Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Publikohet video +18 e Luizit dhe Kiarës në BBVA

- Advertisement -

Pas Prime’t të mbrëmshëm të Big Brother Vip Albania, Luizi dhe Kiara duket se kanë kaluar një natë romantike.

Në një video, çifti shihen në shtrat nën jorgan teksa kalojnë disa çaste intime, dhe për një sekond kamera fokusohet tek Luizi, i cili është komplet i zhveshur nër jorgan.

Edhe pse para rikthimit të saj në BBVA, Kiara kishte deklaruar se nuk do të kryente marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë. Videoja është publikuar nga ish konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj, e që pastaj ka qarkulluar edhe në TikTok.

- Advertisement -

IMG_5153

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -