E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Pushteti i Lladrovcit e punëson kunatën e nënkryetares së FG të PDK’së në QKMF’ të Drenasit

Pas raportimi të punësimit të të asistentes së nënkryetarit të Komunës së Drenasit, si duket në listen e rehatimeve nuk la pa u përfshi edhe Drejtoresha e drejtorisë për zhvillim ekonomik, njëherit nenkryetare e forumit të gruas së PDK’së në Drenas, Agnesa Kastrati Bucollit, zbulon portali rajoni.org.

Pra një emër tjetër që u punësua është edhe Yllka Krasniqi.

Portali rajoni.org e ka kuptuar së ajo është kunata e drejtoreshes, Agnesa Kastratit Bucolli.

Rajoni pak minuta me parë i ka shkruar zyres së Ramiz Lladrovcit për t’a pyetur së a ka pasur ndikim ajo në punësimin e kunatës; dhe është në pritje të përgjigjjes.

IMG_3877.jpeg

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer