E martë, 25 Qershor, 2024

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur të hyjnë në lokalet e shoqates se penisionisteve për shkak se ajo ka qenë e mbylluar për këtë kategori, shkruan portali rajoni.org.

LEXO EDHE: Skenderaj në garë me minioritetët për komunën me të pazhvilluar? Shënohet ‘rekord’ i shuarjes së bizneseve në këtë qytet

Sipas burimeve të rajonit deri të mbyllja e këtij lokali ka ardhur me urdher të kryetarit Nura i cili ishte edhe i pa’çasshëm për kryesin dhe kryetarin e kësaj shoqate.

Kjo nuk është hera e parë qe kjo qeverisje kancerogjene i mbyll zyrat e kësaj shoqate, ndërsa heren e fundit kur i kishte mbyllur pushteti me vone i kishtë hapur pas një presioni të opnionit në këtë qytet!

Në moshe të shtyer, me gjendje shëndetësore të ndjeshme, në munges të hapësirës kjo kategori në këtë kohë të nxehte tani më nuk po kanë ku të qendrojne./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer