E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Ramiz Lladrovci ‘ndëron’ Hysni Gucatin, i dhuron një libër

Kryetari i OVL të UÇK-së, Hysni Gucati sot është mirëpritur në zyre nga Ramiz Lladrovci, raporton portali rajoni.org.

Lladrovci ka shkruar së në zyren e tij luftëtarët e lirisë e kanë derën hapur dhe pa protokoll për çështjet ku flitet për interesin e tyre, mirëqenien dhe vlerësimin për të kaluarën.

“Në shenjë nderimi, Hysniut ia dhurova librin e Bedri Islamit, “Përjetësia e dyfishtë”, kushtuar heroit e heroinës, Fehmi e Xhevë Lladrovci, bashkëveprimtar e bashkëluftëtar i tyre i cili ende i ka të pashëruara plagët e lirisë. Faleminderit Hys!”, ka shkruar Lladrovci.

Postimi i plotë:

Ishte kënaqësi të mirëpres në Komunë, kryetarin e OVL të UÇK-së, Hysni Gucatin, të bisedojmë e diskutojmë për çështjet e interesit të përbashkët. Luftëtarët e lirisë e kanë derën hapur dhe pa protokoll për çështjet ku flitet për interesin e tyre, mirëqenien dhe vlerësimin për të kaluarën.

Në shenjë nderimi, Hysniut ia dhurova librin e Bedri Islamit, “Përjetësia e dyfishtë”, kushtuar heroit e heroinës, Fehmi e Xhevë Lladrovci, bashkëveprimtar e bashkëluftëtar i tyre i cili ende i ka të pashëruara plagët e lirisë. Faleminderit Hys!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer