E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Ramiz Lladrovci nga Gryka e Bunës: Kapitenit të sprovuar, zakonisht i bëjnë mirë dallgët

Gjatë fundjavës, Ramiz Lladrovci ka postuar pamje duke lundruar, me motobarkë, me miq, në Grykën e Bunës. Kapitenit të sprovuar, zakonisht i bëjnë mirë dallgët dhe më shpejtë e arrin cakun, ka shkruar Lladrovci.

“Me miq, kaluam ditë të bukur me motobarkë, nga deti i hapur në Grykën e Bunës. Ulqini si çdo herë, i bukur e mikpritës, me traditë. Kur nuk ka erë me dallgë të mëdha, drejtimi i barkës, është më i lehtë se drejtimi i një makine. Kapitenit të sprovuar, zakonisht i bëjnë mirë dallgët dhe më shpejtë e arrin cakun. Fundjavë të këndshme miq e mikesha!”, ka shkruar në postimin e tij, Lladrovci.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer