E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Raportohet e zhdukur një grua në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua është raportuar e zhdukur në Skenderaj, shkruan Mitropol.

Sipas policisë, ankuesi ka raportuar se më 24 prill, viktima ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vend-ndodhjen e saj.

“Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njesitet policore janë duke hetuar rastin.”, thuhet në raport.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer