E martë, 25 Qershor, 2024

Rihanna shfaqet me një tjetër stil të ri të flokëve

Rihanna tregoi flokët e saj natyrale, pa shtojca apo paruke, teksa doli në New York të dielën.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare, e cila zbuloi linjën e saj të re të produkteve “Fenty Hair” javën e kaluar, shfaqi flokët e saj të shkurtë, të lyer, të lirë dhe kaçurrelë.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare, e cila zbuloi linjën e saj të re të produkteve Fenty Hair javën e kaluar, veshi flokët e saj të shkurtër, të lyer bionde, të lira dhe me një teksturë kaçurrelë.

Nëna e dy fëmijëve u pa pa të dashurin ASAP Rocky ose dy djemtë e tyre të vegjël.

Rihanna lëkundi flokët e saj natyral ¿ pa zgjatime ose paruke ¿ teksa doli në New York City të dielën

Fansat e gëzuar mbetën pas yllit të popit dhe ajo madje firmosi një palë atlete për një.

Rihanna, e lindur me emrin Robyn Rihanna Fenty, shfaqi dekoltenë e saj m sytjena me shtresa të zeza dhe gri.

Këngëtarja mbështolli rreth vetes një pallto leshi ngjyrë kafe prej pelushi, duke e lënë të lirë nga supet e saj.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer