Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Roja i pyllit në Skenderaj kërcënohet, i del telashe me të dyshuarit

- Advertisement -

Vjedhja e druve dhe bartja ilegale e tyre është një dukuri mjaft e shpeshtë në vendin tonë por jo gjithmonë zbulohen rastet dhe të dyshuarit bien në prangat e Policisë, shkruan portali rajoni.org.

Një rast i tillë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Lubovec ku roja i pyllit ka raportuar në Policinë e Kosovës se është kanosur nga dy persona të cilët po transportonin dru pa dokumente.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti shkon në procedurë të rregullt./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -