Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Rrahje brutale mes disa personave, dyshohet se u përfshi edhe hoxha – Pamje

- Advertisement -

Një përleshje brutale ka ndodhur sonte në fshatin Halabak të Podujevës, ku janë përfshirë disa persona, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se në rast është dyshohet se është përfshirë edhe imami që nuk është pranuar nga Bashkësia Islame e Kosovës.

Po ashtu Sinjali ka siguruar edhe pamjet e rënda të njërit prej viktimave të rastit, i cili ka pësuar lëndime të rënda si pasojë e përleshjes.

imami 1
2 2
3 1
- Advertisement -

Sipas burimeve, palët e përfshira tashmë janë arrestuar dhe ndodhen në stacion policor, ku po intervistohen nga hetuesit lidhur me rastin.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -