E enjte, 25 Korrik, 2024

Rrahje brutale mes disa personave, dyshohet se u përfshi edhe hoxha – Pamje

Një përleshje brutale ka ndodhur sonte në fshatin Halabak të Podujevës, ku janë përfshirë disa persona, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se në rast është dyshohet se është përfshirë edhe imami që nuk është pranuar nga Bashkësia Islame e Kosovës.

Po ashtu Sinjali ka siguruar edhe pamjet e rënda të njërit prej viktimave të rastit, i cili ka pësuar lëndime të rënda si pasojë e përleshjes.

imami 1
2 2
3 1

Sipas burimeve, palët e përfshira tashmë janë arrestuar dhe ndodhen në stacion policor, ku po intervistohen nga hetuesit lidhur me rastin.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer