Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Rrahje në qendër të qytet, theret me thikë një person – pamje nga vendi i ngjarjes

- Advertisement -

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa persona, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit të Pejës, ku si pasojë një person është therë me thikë.

Në videon të cilën e posedon “IndeksOnline”, shihen persona të shumtë përfshirë në rrahje si dhe pjesëtarë të policisë së Kosovës, të cilët kanë intervenuar për ta ndaluar kacafytjen mes personave pjesëmarrës në rrahje. /Indeksonline/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -