E shtunë, 22 Qershor, 2024

Sellma i lë pa fjalë të gjithë me këtë stil të veshjes

Sellma është grimerja më e njohur dhe më e suksesshme në vend.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell orainfo.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Me fustan të zi dhe me qizme unike, Sellma ka marrë gjithë vëmendjen në këto imazhe.

Një kombinim të tillë nuk e kemi parë me parë dhe Sellmës po i shkon kaq shumë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer