Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Skenderaj: Babi braktisi fëmijët, arrestohet pas tre muajsh

- Advertisement -

Gjatë ditës së djeshme në Skenderaj është raportuar se është arrestuar një i dyshuari për vepra të ndryshme penale si: dhunim, shantazhim dhe me e rënda ishte edhe braktisja e fëmijës, raporton portali rajoni.org.

I dyshuari mashkull kosovar gjatë intervistimit kanë gjetur se kishte kryer vepra të ndryshme penale të kryera në kohë të ndryshme që në vitin 2020.

I dyshuari është arrestuar nga policia pas tre muajsh.

- Advertisement -

Pas përfundimit të procedurave policore, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.\rajoni.org\

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -