Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Skenderaj/ Lajmi i hidhur për Llaushën, u vdes bashkëvendasi

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë Shaqir Vojvoda nga fshati Llaushë i Komunës së Skenderajt, shkruan rajoni.org

Lajmin për vdekjen e Shaqirit e ka dhënë faqja e këtij fshati në rrjetin social “facebook”.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër me datë: 06.04.2023 në ora 14:00 në varrezat e lagjes Vojvoda.

- Advertisement -

NJOFTIM

Të nderuar familjarë, miq, shokë dhe dashamirë,

Ju njoftojmë se sot, më 5.4.2023, ndërroi jetë më i dashuri ynë, babai, gjyshi, Shaqir Adem Vojvoda. Varrimi i të ndjerit do të bëhet më 6.4.2023, në orën 14:00, në varrezat e lagjes Vojvoda, në Llaushë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -