E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Skenderaj, një grua raporton në polici se po shqetësohet vazhdimisht nga ish i dashuri

Një grua, dje rreth ores 17:25 në stacionin policor të Skenderajt ka njoftuar se edhe pse kishte urdhër mbrojtës nga gjykata, në vazhdimësi është duke u shqetësuar përmes telefonit nga i dyshuari mashkull kosovar, shkruan portali rajoni.org.

Policia bënë të ditur së i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer