Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Skënderaj po merr pamje: “Smajli Bau” nis objektin më modern në qytet

- Advertisement -

Kompania drenicase “Smajli Bau” që punëson numër të madh të punëtorëve ka nisur projektin me modern në Skenderaj, shkruan rajoni.org.

Hapësira ku do të ndërtohet ky objekt banesor, është në zemër të Skenderajt, vetëm 5 metra larg sheshit “Adem Jashari”.

Me hapësira të këndshne dhe parkingje ajo plotëson kriteret e objekteve evropiane.

- Advertisement -

Për vetë pronarin e kompanisë, ky është një projekt shumë i rëndësishëm për të dhe stafin punues.

“Mirë dhe sigurt në çdo hap që hedhim!”, thonë Smajli Bau.

Të interesuarit për banesa dhe lokale kontaktoni:

+38343898340

+491717583889

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -