Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Sulm me bombë në Gjykatën e Podgoricës, një i vdekur dhe disa të lënduar

- Advertisement -

Një person ka mbetur i vdekur, ndërsa disa të tjerë janë lënduar si pasojë e një shpërthimi të një granate dore në hyrje të Gjykatës Themelore në Podgoricë të Malit të Zi, raporton mediumi malazez vijesti.me.

Personi i vdekur dyshohet se është M.B (39 vjeç), e që sipas “Vijesti” është i njëjti edhe që e ka aktivizuar granatën e dorës.

Pesë personat dyshohet se janë lënduar, njëri nga ta ka marrë lëndime serioze, ndërkohë që policia dhe ambulance kanë arritur në vendin e ngjarjes./GazetaSinjali/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -