E diel, 24 Shtator, 2023

Ushtarët Amerikan zhvillojnë stervitje ushtarake në këtë fshat të Skenderajt [PAMJE]

Ushtarët Amerikan kanë zhvilluar dje stervitje ushtarake në fshatin Polac të Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Bazuar në disa pamje të siguruara nga rajoni, aty shihen ushtarët dhe helikopterë të kësaj ushtrie duke marrë pjesë në këto ushtrime, ndërsa kjo është mirëpritur nga banorët vendas.

Pra, ata kanë pasur takime të afërta me këta ushtarë dhe kanë shpalosur flamurin e shtetit mik të Kosovës në përkrahje të këtyre ushtrimeve.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer