E martë, 25 Qershor, 2024

Vazhdojnë vakitë në Kosovë: Një vajzë dhe një djalë rrahen në një shkollë, shokët këndojnë “O vjehrrës teme o..”

Një përleshje mes nxënësve të shkollës së mesme ekonomike “Faik Konica” ka ndodhur para dy ditësh në Ferizaj.

Në video shihen dy nxënës të klasës së 10-të, një djal dhe një vajzë, duke u përleshur mes vete.

Teksa këta të dy përleshen, shokët e klasës i shikojnë, u bëjnë video dhe këndojnë.

‘’O vjehrrës teme o, vjehërr s’kam me i than’’, dëgjohen zërat teksa dy të rinjtë bëhen ‘’llom’’.

Arsyet e kësaj përleshjeje nuk dihen ende.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer