E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Vdes luftetari i UÇK’së nga Skenderaj

Ka ndërruar jetë luftetari i UÇK’së nga Klina e Epërme e Komunës së Skenderajt, Esat Tahiri, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e Esatit, e kanë dhënë familja e tij përmes rrjetit social “facebook”.

Për kohën e varrimit Familja do të njoftojë me vonë.

Postimi i plotë:

“Me dhimbje të thellë, ne njoftojmë të gjithë miqtë dhe familjarët për humbjen e shpirtit të dashur , babës, axhës, kushëririt tonë Esat Tahirit.

Ai na la shumë shpejt/ papritmas në një moshë të re. Të lutemi për frymën e tij të qetë dhe për forcë për familjen në këtë kohë të vështirë.

Për kohën e varrimit do të ju njofotjmë me vonë. Le të kujtojmë dhe të nderojmë jetën e tij bashkë.

Me nderime
Familje Tahiraj

SL

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer