Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Vdes në moshë të hërshme punëtori nga Drenica, punontë në median e njohur

- Advertisement -

Stafi i Kallxo.com sot me trishtim ka marrë lajmin për vdekjen e kolegut, Hysen Gara, i cili vuante nga një sëmundje e rëndë.

Gara ishte pjesë e stafit të KALLXO.com që nga viti 2011 si teknik i skenës dhe pjesë e produksionit.

Gjatë dymbëdhjetë viteve ai u kujdes për rregullimin, ndriçimin dhe mirëmbajtjen e skenës por edhe për sigurinë në vendin e punës.

- Advertisement -

Hysen Garën do ta kujtojmë gjithmonë për koleg të dashur, për korrektësi në punë dhe punëtor të madh.

Ekipi i KALLXO.com u shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe gjithë komunitetit të mediave!

Varrimi i kolegut Hysen Gara do të bëhet sot në ora 16:00 në fshatin e tij të lindjes, në Kishnarekë të Drenasit.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -