Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Vetura policore aksidenton rëndë një veture nnë Skenderaj, dy persona të lënduar

- Advertisement -

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit në Skenderaj.

Burimet e portalit rajoni.org nga vendi i ngjarjes zbulojne se vetura policore ka goditur veturën e tipit BMW.

Rajoni mëson se përveç dëmeve materiale të lënduar kanë përfunduar dy persona të cilët janë dërguar për trajtim në spitalin rajonal në Mitrovicë.

- Advertisement -

Pamje nga vendi i ngjarjes:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -