E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Vjedhje e rëndë në Skenderaj, rajoni sjellë detajet!

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje rreth ores 15;00 në qytetin e Skenderajt, raporton portali rajoni.org.

Burime të rajonit kanë bërë me dije së një qytetar ka raportuar në stacionin policorë në Skenderaj, së nga vetura e tije e parkuar në rrugën “Sala e Hamit Jashari” i është thyer dhe vjedhur një çantë  krahu me disa dokumente personale.

Rajoni mëson së hetuesit policor kanë nisur hetimet për veprën penale ‘Vjedhje  e rëndë”.                                                                                                                  

Rajoni do të ju mbaj të informuar lidhur me ngjarjen.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer