E mërkurë, 17 Prill, 2024

Vushtrriasi nën kërcënimin e armës burri e rrah dhe e detyron ish-bashkëshorten e tij të kryej marrëdhënie seksuale

Një grua ka njoftuar policinë se ish-bashkëshorti i saj nën kërcënimin e armës e ka rrahur dhe a ka detyruar të kryej marrëdhënie seksuale.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri.

Viktima ka pranuar tretmanin mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë i policisë:

DHUNIM

Vushtrri 12.02.2024. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar policinë se nën kërcënimin e armës është rrahur dhe detyruar të kryej marrëdhënie seksuale nga ish-bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer