E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Zyrtarizohet një çift i ri i showbizit shqiptar

Aktorja Ana Lika dhe ish-banori i Big Brother-it Bjordi Mezini kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Edhe pse prej kohësh ishin përfolur në shtypin rozë se ishin në një marrëdhënie, ata asnjëherë nuk i konfirmuan dhe as nuk i pohuan këto lajme.

Kur ishte në Big Brother, Bjordi pranoi se është një lidhje, pa zbuluar më shumë detaje. Megjithatë, shpejt u zbulua se bëhej fjalë për aktoren.

Dyshja është njohur gjatë zhvillimit të një projekti, nga postuan edhe foton e parë së bashku.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer