Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Aksident trafiku në Skenderaj, vetura kthehet përmbys [PAMJE]

- Advertisement -

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Polac të Skenderajt, shkruan Veriu info.

Nga fotografitë e dërguara nga lexuesit e Veriu info shihet se dy vetura janë ndeshur mes vete duke u kthyer përmbys.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -