Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Ngjarja e dhimbshme për familjen, ky është burri që u gjet pa shenja jete në shtëpinë e tij

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të dielën në lagjen “Kodra e Dëshmorëve“ në Gjilan, ku një burrë është gjetur pa shenja jete nga bashkëshortja në shtëpinë e tyre. Ky rast ka tronditur familjen Daku, të cilët të pikëlluar kanë marrë lajmin për vdekjen e Veselit. Lidhur me këtë rast, Policia tashmë ka nisur hetimet, raporton Sinjali.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije se Vesel Daku vdiq papritmas në dhomën e tij, vdekjen e të cilit e konfirmoi ekipi mjekësor që doli në vendin e ngjarjes.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia Rajonale në Gjilan, që bënë të ditur se kanë nisur hetimet që zbardhin motivet dhe rrethanat e ngjarjes.

- Advertisement -

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në  shtëpinë e tij. Në vendngjarje kanë dal njësitet përkatëse, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti nën hetime.”, ka njoftuar Policia.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -