Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Shpallje e pavlefshme

- Advertisement -

Bekim Gashi shpall te pavlefshme diftesen e shkolles fillore “Abedin Rexha”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -