Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Twerk e lëvizje provokuese, drenicakja e “djeg” në BBVK (VIDEO)

- Advertisement -

Banorja më e përfolur e Big Brother, Juliana Nura ka marrë përsëri vëmendjen e publikut.

Kësaj radhe, bujë bëri vallëzimi i saj.

Twerk e lëvizje hot, nga bukuroshja drenicake.

- Advertisement -

Vallëzimit i janë bashkangjitur Ana dhe Andi.

Për më shumë ndiqni videon:

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -